Buriame komunikacijos savanorių komandą

2022-09-26

Pasakyti norime tiek daug, o rankų, verčiančių informaciją ir idėjas tekstu – trūksta. Todėl ieškome žmonių, kurie norėtų jungtis į mūsų savanorių komandą ir padėti mums rašyti tekstus socialiniams tinklams. Temos varijuoja tarp gyvūnų, aplinkosaugos, maisto inovacijų, sveikatos ir virtuvės reikalų (viskas, be abejonės, augalinės mitybos kontekste). 

Apie organizaciją

GYVI GALI – vienintelė organizacija Lietuvoje, siekianti, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviai ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Patirties ir įkvėpimo semiamės ir iš tarptautinės judėjimo bendruomenės, esame European Vegetarian Union nariai. Taip pat nuolatos palaikome ryšius su kitų šalių organizacijomis, kurios siekia tokių pačių tikslų.

Team

Organizacija buria bendraminčius – darbuotojus ir savanorius – jautrius fermos gyvūnų išnaudojimui, besikeičiančiai gamtai ir, žinoma, žmogui. Tvirtą užnugarį komandai suteikia ambicingi valdybos nariai, sukaupę ilgametę patirtį gyvūnų teisių judėjimo, lėšų pritraukimo, komunikacijos, verslo ir kitose srityse. Tuo tarpu aiškią kryptį visai bendruomenei rodo stiprus vertybinis kompasas – palaikymas bei efektyvių ir tvarių pokyčių siekis.

Šiuo metu turime dvi atviras pozicijas:

Savanoris, rašantis tekstus GYVI GALI ir NORI GALI socialinių tinklų paskyroms (ieškome 3-5 žmonių)

Startas: spalio 19 (trečiadienis)

Kiek laiko užims savanorystė? Manome, kad reikės skirti 1-2 valandas per savaitę tekstų rašymui ir korekcijoms po redagavimo. Šį laiką galima skirti bet kuriuo sau patogiu metu. Taip pat kiekvieną trečiadienį 17:30-18:30 vyks komandos skambučiai, kuriuose tikimės savanorių dalyvavimo. 

Atsakomybės: Savanoris turės surinkti informaciją duotąja tema ir paruošti jai tekstą, kuris bus publikuojamas
GYVI GALI (organizacijos) arba NORI GALI (kampanijos) paskyrose. Taip pat bus galima siūlyti ir savo temas, generuoti idėjas.

Ko tikimės? Ieškome atsakingo, kūrybiško, smalsaus savanorio, kuris domėtųsi augaline tema, gyvūnais, maisto inovacijomis, maistu (nebūtinai visais iškart!). Vieni kitų tekstus redaguojame, bet tikimės, kad savanoris rašys taisyklinga, turtinga lietuvių kalba. Taip pat jis turėtų kiekvieną savaitę skirti laiko tekstų rašymui, dalyvauti komandos susitikimuose.

Ką suteikiame? Prisijungusius žmones apmokome, padedame lavinti jų tekstų rašymo įgūdžius, dalinamės patirtimi apie socialinius tinklus. Tai puiki proga dirbti bendraminčių komandoje ir aktyviai prisidėti prie mūsų organizacijos misijos, kurti organizaciją kartu!

Savanoris portalų receptų įrašo kūrimui ir publikavimui

Startas: kuo greičiau

Kiek laiko užims savanorystė? Apie valandą per savaitę. Kiekvieną ketvirtadienį tarp 10-12h publikuojamas įrašas Facebooke ir Instagrame, apžvelgiantis augalinius portalų receptus. Jam galima pasiruošti iš anksto trečiadienį bet kuriuo metu (pasiruošimas trunka apie 40-45 min), tuomet ketvirtadienį liktų tik publikuoti (trunka iki 15 min – sudėjimas nuorodų ir žymėjimų, storių įkėlimas).

Atsakomybės: Savanoris turės surasti publikuotus receptus ir sudėti nuorodas į mūsų dokumentaciją. Tuomet socialiniuose tinkluose kūrybiškai, trumpu tekstu (1-2 sakiniais) pristatyti kiekvieną receptą ir parašyti tekstą bendram įrašui. Bendradarbiaujame su 8 naujienų portalais, receptų kiekvieną savaitę būna skirtingas kiekis,
bet ne daugiau 9.

Ko tikimės? Norėtume, kad savanoris būtų savarankiškas, gebėtų rašyti taisyklinga, turtinga lietuvių kalba. Manome, kad šiai pozicijai svarbus kūrybiškumas, domėjimasis maistu bei gebėjimas naudotis socialiniais tinklais (to galime apmokyti).

Ką suteikiame? Prisijungusius žmones apmokome, padedame lavinti jų tekstų rašymo įgūdžius, dalinamės patirtimi apie socialinius tinklus. Tai puiki proga dirbti bendraminčių komandoje ir aktyviai prisidėti prie mūsų organizacijos misijos, kurti organizaciją kartu!

Susidomėjote?

Parašykite mums laišką į [email protected], keliais sakiniais papasakokite apie save ir kodėl norėtumėte prisijungti prie mūsų komandos. Laiškų lauksime iki spalio 9 d.

kitos naujienos

Success message!
Warning message!
Error message!