Buriame savanorių-asortimento vertintojų komandą

2023-11-17

„Gyvi gali “ organizacijos užkulisiuose plušame prie naujo projekto, kurio rezultatai, tikime, bus aktualūs tiek augalinės mitybos asams, tiek ir pradedantiems entuziastams. Mūsų tikslas – įvertinti augalinių produktų asortimentą prekybos tinkluose. Turėdami aiškesnį įvertinimą žinosime, kuriose produktų kategorijose siūlyti prekybos tinklams pasitempti, taip pat, už ką galime juos pagirti. 

Ieškome žmonių iš didžiųjų miestų arba kitų Lietuvos vietovių, kuriose būtų visų didžiųjų prekybos tinklų parduotuvės (Maxima, Iki, Rimi, Norfa ir Lidl),  tam, kad būtų galimybė jų asortimentą palyginti. Visą reikiamą medžiagą suteiksime ir apmokysimeAr norėtumėte prisidėti prie augalinio prekybos tinklų asortimento vertinimo ir taip padėti mums siekti, kad augaliniai produktai būtų geriau prieinami įvairių prekybos tinklų parduotuvėse?

Ką veiksite?

  • Dalyvausite savanorių komandos įvadiniame skambutyje.
  • Aplankysite vieną ar kelis pasirinktus prekybos tinklus savo mieste.
  • Pagal iš anksto paruoštą tyrimo formą atitinkamai įvertinsite augalinį produktų asortimentą.
  • Kilus klausimams su komanda ir koordinatore bendrausite Whatsapp programėlės grupėje.

Norėtume, kad:

  • Turėtumėte minimalius kompiuterinio raštingumo įgūdžius bei gebėtumėte rašyti gramatiškai taisyklinga lietuvių kalba.
  • Galėtumėte skirti ~4-5 val. savo laiko asortimento vertinimo tyrimui atlikti.
  • Galėtumėte atlikti asortimento vertinimą laikotarpiu tarp 06.12.2023-20.12.2023.
  • Turėtumėte išmanųjį telefoną ir jame veikiantį interneto ryšį.

Ką suteikiame?

Prisijungusius savanorius apmokome ir suteikiame reikiamas žinias tyrimui atlikti. Taip pat dalinamės sukauptomis žiniomis bei įžvalgomis apie augalinį ir gyvūnų teisių judėjimą. Galime parašyti rekomendacinius laiškus darbdaviams, universitetams ir pan.

Savanorystė Gyvi Gali – puiki proga užsiimti prasminga veikla, padedančia kurti sveikesnę, švaresnę aplinką žmonėms ir mažinančią gyvūnų kentėjimą. Ir visa tai palaikančioje bendraminčių komandoje.

Savanorystė vyksta nuotoliniu būdu bei fiziškai apsilankius pasirinktose parduotuvėse.
Savanorystės startas: gruodžio 4 d. (įvadinis skambutis Zoom platformoje)

Susidomėjote?

Kviečiame užpildyti savanorio anketą iki lapkričio 24 d. Su kandidatais susisieksime el. paštu atsiųsdami užduotį. Jei turite klausimų – parašykite projekto koordinatorei Aistei Aužbikavičiūtei į aiste@gyvigali.lt

Apie organizaciją

GYVI GALI – vienintelė nevyriausybinė organizacija Lietuvoje, siekianti, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviai ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Patirties ir įkvėpimo semiamės ir iš tarptautinės judėjimo bendruomenės, esame European Vegetarian Union nariai. Taip pat nuolatos palaikome ryšius su kitų šalių organizacijomis, kurios siekia tokių pačių tikslų.

Team

Organizacija buria bendraminčius – darbuotojus ir savanorius – jautrius fermose laikomų gyvūnų išnaudojimui, besikeičiančiai gamtai ir, žinoma, žmogui. Tvirtą užnugarį komandai suteikia ambicingi valdybos nariai, sukaupę ilgametę patirtį gyvūnų teisių judėjimo, lėšų pritraukimo, komunikacijos, verslo ir kitose srityse. Tuo tarpu aiškią kryptį visai bendruomenei rodo stiprus vertybinis kompasas – palaikymas bei efektyvių ir tvarių pokyčių siekis.

Paieška finansuojama projekto „NVO „Gyvi gali“ institucinis stiprinimas“ lėšomis iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Success message!
Warning message!
Error message!