ČIA GALI restoranų koordinatorių

2024-02-07

 

Statistika teigia, kad Lietuvoje yra apie 4,500 restoranų, kavinių, barų, valgyklų ir kitų maitinimo įstaigų. Tikimės, kad ilgainiui augalinės opcijos atsiras visų, ar bent didžiojoje dalyje, meniu, bet šiems pokyčiams įgyvendinti mums trūksta rankų (ir akių)! Todėl ieškome žmonių, kurie norėtų jungtis į mūsų ČIA GALI restoranų koordinatorių-savanorių komandą ir padėtų mums pritraukti daugiau viešojo maitinimo įstaigų prisijungiant prie kampanijos, palaikyti ryšį su jau esamais nariais (jų šiai dienai turime jau virš 60) ir paskatinti restoranus ir kavines įtraukti daugiau augalinių patiekalų į savo meniu.  

Ar norėtumėte prisidėti prie augalinės mitybos populiarinimo ČIA GALI kampanijos lygmenyje bei tapti organizacijos Gyvi Gali dalimi?

Ką veiksite?

  • Bendrausite su esamais ČIA GALI kampanijos nariais, palaikydami ryšį, sekdami jų naujienas.
  • Ieškosite naujų restoranų ir kavinių, kuriuose yra augalinių patiekalų arba galima siūlyti įgyvendinti augalinius pokyčius jų meniu.
  • Generuosite idėjas, kaip įdomiau ir patraukliau pateikti turinį skaitytojams (soc.tinkluose ir ČIA GALI internetinėje svetainėje). 
  • Dalyvausite savanorių komandos skambučiuose (kartą per mėnesį).

Norėtume, kad:

  • Turėtumėte bent minimalios patirties su komunikacija.
  • Domėtumėtės gastro naujienomis, augaline mityba. 
  • Gebėtumėte rašyti gramatiškai taisyklinga lietuvių kalba.
  • Galėtumėte skirti ~30 min. laiko koordinatorių komandos skambučiams, vykstantiems kartą per mėnesį, nuo 17:30 val. (skambučio diena bus derinama, kad tiktų visiems/didžiąjai daliai savanorių).
  • Būtumėte linkęs/-usi ilgalaikei savanorystei.

Ką suteikiame?

Prisijungusius savanorius apmokome, supažindiname su ČIA GALI kampanijos veiklos užkulsiais ir savanorystei reikiamais įrankiais. Taip pat dalinamės sukauptomis žiniomis bei įžvalgomis apie augalinį ir gyvūnų teisių judėjimą. Galime parašyti rekomendacinius laiškus darbdaviams, universitetams ir pan.

Savanorystė Gyvi Gali – puiki proga užsiimti prasminga veikla, padedančia kurti sveikesnę, švaresnę aplinką žmonėms ir mažinančią gyvūnų kentėjimą. Ir visa tai palaikančioje bendraminčių komandoje.

Savanorystė vyksta nuotoliniu būdu.

Susidomėjote?

Kviečiame užpildyti savanorio anketą iki kovo 31d. Su kandidatais susisieksime el. paštu atsiųsdami užduotį. Jei turite klausimų – kreipkitės į kampanijos vadovę Aistę Aužbikavičiūtę el.paštu aiste@gyvigali.lt

Apie ČIA GALI kampaniją

ČIA GALI – tai restoranus, siūlančius augalinių patiekalų, vienijanti kampanija, sukurta organizacijos „Gyvi gali“. Kampanijos tikslas – paskatinti kuo daugiau viešojo maitinimo įstaigų įsitraukti augalinių patiekalų į savo valgiaraštį, pakeisti gyvūninės kilmės ingredientus į gyvūnams draugiškesnes alternatyvas. Konsultuojame restoranus augaliniais klausimas bei didiname jų žinomumą visuomenėje.

Apie organizaciją

GYVI GALI – vienintelė nevyriausybinė organizacija Lietuvoje, siekianti, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviai ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Patirties ir įkvėpimo semiamės ir iš tarptautinės judėjimo bendruomenės, esame European Vegetarian Union nariai. Taip pat nuolatos palaikome ryšius su kitų šalių organizacijomis, kurios siekia tokių pačių tikslų.

Komanda

Organizacija buria bendraminčius – darbuotojus ir savanorius – jautrius fermose laikomų gyvūnų išnaudojimui, besikeičiančiai gamtai ir, žinoma, žmogui. Tvirtą užnugarį komandai suteikia ambicingi valdybos nariai, sukaupę ilgametę patirtį gyvūnų teisių judėjimo, lėšų pritraukimo, komunikacijos, verslo ir kitose srityse. Tuo tarpu aiškią kryptį visai bendruomenei rodo stiprus vertybinis kompasas – palaikymas bei efektyvių ir tvarių pokyčių siekis.

 

Success message!
Warning message!
Error message!