Maisto fotografų

2024-02-06

Žvelgdami į maisto nuotraukas – pirmiausia valgome akimis. Todėl ieškome maisto fotografų, kurie savo darbų pagalba padėtų skaniai pateikti augalinius patiekalus restoranų meniu. Savanoriškai norinčios prisidėti fotografų rankos (ir įgūdžiai) mums labai svarbu, norint kuo efektyviau plėtoti kampanijos veiklą, pritraukiant kuo daugiau viešojo maitinimo įstaigų. 

Ar norėtumėte prisidėti prie augalinės mitybos populiarinimo bei tapti organizacijos Gyvi Gali dalimi?

Ką veiksite?

  • Fotografuosite augalinius patiekalus mūsų esamų narių restoranuose ir kavinėse, esant poreikiui atnaujinti galerijas.
  • Vyksite į įvairias restoranų lokacijas Lietuvoje (priklausomai kur yra restoranas) ir fotografuosite jų augalines meniu opcijas.
  • Komunikuosite su ČIA GALI kampanijos vadove, koordinatoriais bei restoranų ir kavinių atstovais (tik tiek, kiek reikia fotosesijos detalėms suderinti). 

Norėtume, kad:

  • Turėtumėte patirties naudojantis fotoapartu ir jį turėtumėtė (nebūtina būti profesionalu(-e), bet būtų gerai išmanyti fotoaparato parametrus ir mokėti juos valdyti). 
  • Gebėtumėte redaguoti nuotraukas naudojantis nuotraukų redagavimo programomis (Adobe Lightroom, Photoshop ir pan.) 
  • Galėtumėte nuvykti į įvairias lokacijas, priklausomai nuo jūsų pasirinkto miesto, esant fotosesijos poreikiui. 
  • Būtumėte linkęs/-usi ilgalaikei savanorystei.

Ką suteikiame?

Prisijungusius savanorius supažindiname su ČIA GALI kampanijos veiklos niuansais bei darbo su restoranais principais. Taip pat dalinamės sukauptomis žiniomis bei įžvalgomis apie augalinį ir gyvūnų teisių judėjimą. Galime parašyti rekomendaciją jūsų svetainėje ar kituose fotografijos paslaugas siūlančiose svetainėse. Iš patirties žinome, kad ne vienam mūsų fotografui savanorystė virto apmokamu darbo pasiūlymu, tęsiant bendradarbiavimą su restoranais ir už ČIA GALI kampanijos veiklos ribų. Pradedantiems ar keičiantiems kryptį fotografams, savanorystė yra puiki galimybė tobulinti savo įgūdžius ar praplėsti darbų portfolio.

Savanorystė Gyvi Gali – puiki proga užsiimti prasminga veikla, padedančia kurti sveikesnę, švaresnę aplinką žmonėms ir mažinančią gyvūnų kentėjimą. Ir visa tai palaikančioje bendraminčių komandoje.

Savanorystė vyksta apsilankant įvairiose lokacijose.

Susidomėjote?

Kviečiame užpildyti savanorio anketą. Su kandidatais susisieksime el. paštu atsiųsdami užduotį. Jei turite klausimų – kreipkitės į kampanijos vadovę Aistę Aužbikavičiūtę el.paštu aiste@gyvigali.lt

Apie ČIA GALI kampaniją

ČIA GALI – tai restoranus, siūlančius augalinių patiekalų, vienijanti kampanija, sukurta organizacijos „Gyvi gali“. Kampanijos tikslas – paskatinti kuo daugiau viešojo maitinimo įstaigų įsitraukti augalinių patiekalų į savo valgiaraštį, pakeisti gyvūninės kilmės ingredientus į gyvūnams draugiškesnes alternatyvas. Konsultuojame restoranus augaliniais klausimas bei didiname jų žinomumą visuomenėje.

Apie organizaciją

GYVI GALI – vienintelė nevyriausybinė organizacija Lietuvoje, siekianti, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviai ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Patirties ir įkvėpimo semiamės ir iš tarptautinės judėjimo bendruomenės, esame European Vegetarian Union nariai. Taip pat nuolatos palaikome ryšius su kitų šalių organizacijomis, kurios siekia tokių pačių tikslų.

Komanda

Organizacija buria bendraminčius – darbuotojus ir savanorius – jautrius fermose laikomų gyvūnų išnaudojimui, besikeičiančiai gamtai ir, žinoma, žmogui. Tvirtą užnugarį komandai suteikia ambicingi valdybos nariai, sukaupę ilgametę patirtį gyvūnų teisių judėjimo, lėšų pritraukimo, komunikacijos, verslo ir kitose srityse. Tuo tarpu aiškią kryptį visai bendruomenei rodo stiprus vertybinis kompasas – palaikymas bei efektyvių ir tvarių pokyčių siekis.

 

Success message!
Warning message!
Error message!