1,2 % DONATION

ORGANIZATION ID: 305881595

In Lithuania, the possibility to allocate part of your taxes to non-governmental organizations allows you to allocate your 1.2% to Gyvi Gali. It will not cost you anything and will allow you to effectively ensure that delicious, animal-friendly, sustainable, and healthy plant-based foods would be easily accessible to everyone in Lithuania.

Directions for the use of funds

Ne vienerius metus sukdamiesi augaliniame lauke pastebime, jog lietuvius nuo sklandaus perėjimo prie augalinės mitybos skiria žinių bei resursų trūkumas: Ką valgyti? Kaip pasigaminti skanų ir sveiką augalinį patiekalą? Kokios kavinės tiekia augalinį maistą?

Reaguodami į Jūsų poreikius išsikėlėme tikslą sutelkti aktualiausią informaciją į vieningą bei patogią naudotis augalinę platformą. Joje galėtumėte:

  • naršyti po nuolat pildomą ir lengvai filtruojamą augalinių receptų duombazę;
  • atrasti augalinius patiekalus siūlančias Lietuvos vietas interaktyviame žemėlapyje;
  • semtis žinių tinklaraštyje: nuo augalinio judėjimo naujienų iki praktinių virtuvės patarimų ir dar daugiau!

Vieningą resursų platformą matome kaip svarbų įrankį, prisidedantį prie organizacijos misijos: augalinės mitybos prieinamumo didinimas – kertinė GYVI GALI veiklos ašis. Prisidėkite ir Jūs skirdami 1,2 % GPM organizacijos veiklai!

Platformos vystymo etapai:

I ETAPAS:
KŪRIMAS

Kreipsimės į specialistus – vartotojų sąsajos ir patirties dizainerius bei programuotojus. Jų pagalba formuosime platformos architektūrą ir vaizdą taip, kad lankytojams būtų kuo patogiau ja naudotis tiek mobiliuosiuose įrenginiuose, tiek kompiuteriuose.

II ETAPAS:
PILDYMAS

Rengsime kokybišką turinį lietuvių kalba, aprėpiantį receptų publikacijas bei straipsnius: nuo svarbiausių augalinio judėjimo naujienų iki restoranų apžvalgų ar praktinių virtuvės patarimų.

III ETAPAS:
VIEŠINIMAS

Sieksime, kad augalinė platforma būtų populiari ir konkurencinga. Kreipsimės į marketingo specialistus, kurių pagalba rengsime ir įgyvendinsime augalinės platformos viešinimo ir pasiekiamumo didinimo strategiją.

Success message!
Warning message!
Error message!