Straipsnius rengiančių savanorių

2023-11-20

Mėgstate rašyti, ieškoti informacijos ir ją sisteminti? 

Prisijunkite prie kampanijos NORI GALI tinklaraščio straipsnių kūrėjų! 

GYVI GALI – vienintelė organizacija Lietuvoje, siekianti, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviai ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Vienas iš kūrybiškiausių būdų prisidėti prie visuomenės edukavimo veiklų – padėti rengti tekstus organizacijos vykdomai kampanijai NORI GALI. 

Per paskutiniuosius dvejus metus į 22 dienas trunkantį NORI GALI augalinės mitybos iššūkį užsiregistravo daugiau nei 15 tūkst. dalyvių. Nemokamos programos dalyviai įtraukiami kasdien siunčiamų naujienlaiškių ir aktyvios augalinių atradimų grupės pagrindu, kur visapusiškai susipažįsta su kruopščiai atrinkta ir patikima informacija apie augalinę mitybą. 

Vienas svarbiausių kampanijos NORI GALI žinių resursų – nuolat nauja informacija pasipildantis tinklaraštis.  

Savanorio atsakomybės

Savanoriškai talkinantys straipsnių kūrėjai prisidės prie kampanijos NORI GALI tinklaraščio atnaujinimo. Tekstus rengiantys savanoriai iš pateikto sąrašo galės išsirinkti jiems artimiausias, jų patirtį ir (ar) labiausiai dominančius klausimus atspindinčias temas. Pagal aktualumą žinutėmis apie kampanijos internetinėje svetainėje publikuojamus straipsnius pasidalinsime NORI GALI socialinių tinklų paskyrose, kampanijos dalyviams siunčiamuose naujienlaiškiuose bei bendruomenę vienijančioje augalinių atradimų grupėje.    

Kokių įgūdžių ir savybių ieškome?

Taisyklinga lietuvių kalba, kūrybiškumas, gebėjimas sisteminti informaciją ir pasiremti patikimais šaltiniais, struktūruotumas, gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek drauge su komanda.

Kiek laiko užims savanorystė?

Tikimės, kad savanoris per mėnesį parengs ne mažiau kaip 1 tinklaraščio formato straipsnį (savanorystė vyksta nuotoliu). Visi kampanijos NORI GALI tinklaraštyje publikuojami tekstai – komandinio darbo rezultatas. Tekstus rengiantiems savanoriams talkina draugiška ir naujoms idėjoms atvira organizacijos komunikacijos komanda, atsakinga už klausimus, susijusius su straipsnių redagavimu ir viešinimu.   

Savanorystės nauda

Savanorystė organizacijoje GYVI GALI – unikali galimybė užmegzti ryšį su bendruomene ir užsiimti prasminga veikla, padedančia kurti sveikesnę ir švaresnę aplinką bei mažinančią gyvūnų kentėjimą. 

Ir visa tai – palaikančioje bendraminčių komandoje! Nuolat dalinamės vertinga informacija bei įžvalgomis apie augalinį judėjimą. Aktyviai įsitraukusiems savanoriams suteikiame žinių, susijusių su straipsnių rengimo, komunikacijos ir advokacijos pagrindais. 

Pagal poreikį savanoriai taip pat gali kreiptis dėl darbdaviams ir universitetams skirtų rekomendacijų.

Startas

Pasiruošimas atsinaujinančiai kampanijai jau prasidėjo, tad tekstus rengiantys savanoriai kviečiami startuoti jau šiandien! 

Papasakokite apie save užpildydami savanorio anketą.
Kitais klausimais kreipkitės į kampanijos koordinatorę Austėją: austeja@gyvigali.lt 

* * *

Savanorių paieška finansuojama projekto „NVO „Gyvi gali“ institucinis stiprinimas“ lėšomis iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Success message!
Warning message!
Error message!