Veikla

Augalinės mitybos prieinamumo didinimas – kertinė „Gyvi gali“ veiklos ašis. Organizacijoje siekiame, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviau ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Patirties ir įkvėpimo semiamės ir iš tarptautinės judėjimo bendruomenės, esame European Vegetarian Union nariai. Taip pat nuolatos palaikome ryšius su kitų šalių organizacijomis, kurios siekia tokių pačių tikslų.

NORI GALI

NORI GALI – tai augalinę mitybą skatinanti kampanija. Jos tikslas – supažindinti visus norinčius su augalinės mitybos teikiamais privalumais, paskatinti dažniau rinktis augalinį maistą ir padėti nepasimesti naujų įpročių ugdymo kelyje.

Neatsiejama kampanijos dalis – interaktyvi 22-jų dienų programa, kuri ne tik suteikia informacijos, bet ir kviečia dalyvauti bendruomenėje. Būryje bendraminčių įpročius keisti lengviau!

Pažinkite augalinę mitybą praktiškai: www.norigali.lt

bendradarbiavimas
su verslais

Augalinis maistas – tendencija, sparčiai transformuojanti maisto pramonę. Pasaulyje auganti augalinių produktų pasiūla atkeliauja ir į Lietuvą. Vis daugiau verslų susidomi alternatyvių produktų gamybos arba importavimo galimybėmis. 

Ar ir Jūsų atstovaujama įmonė tiki, kad augalinis maistas – ateitis? O gal norėtumėte įsivesti daugiau tvarių produktų savo asortimente, bet nežinote nuo ko pradėti? 

Bendraujame ir bendradarbiaujame su verslais, padedame jiems pasiekti tikslinę auditoriją, kuriame bendrus augalinį maistą populiarinančius projektus.

Susisiekite [email protected], pakalbėkime apie Jūsų planus, galimybes ir mūsų galimą pagalbą.
Success message!
Warning message!
Error message!