Veikla

Kasdien galvojame, kaip padėti didžiausiam kiekiui gyvūnų. Žinome, kad daugybė jų kenčia įvairiose žmonių poreikiams patenkinti skirtose srityse (laboratorijos, cirkai, drabužių pramonė, zoologijos sodai, medžioklė ir kita). Tačiau absoliuti dauguma gyvūnų kiekvienais metais yra suvartojami maistui. Augalinis maistas yra ne tik draugiška gyvūnams alternatyva, bet ir prisideda prie klimato krizės sprendimo bei gali pagerinti Jūsų sveikatą!

„Gyvi gali“ skatina palikti gyvūnus už mūsų lėkštės ribų ir taip padėti gyvūnams, planetai ir savo sveikatai. Populiariname augalinę mitybą ir siekiame padaryti ją kuo prieinamesnę ir suprantamesnę kiekvienam savo įpročius keisti norinčiam žmogui.

NORI GALI

22 dienos – po gardų atradimą kasdien. Taip skatiname žmones susipažinti su augaline mityba, jos teikiamais privalumais ir galimais trūkumais. Žinome, ką reiškia bandyti keisti savo įpročius, todėl esame pasiruošę padėti tą padaryti kuo sklandžiau. 

Dalyvaujantiems suteikiame ne tik daugybę receptų, patarimų, bet ir kviečiame prisijungti prie dalyvių bendruomenės, kur kuriame palaikančią, draugišką ir jaukią atmosferą. 

Kampanijoje pasitelkiame įvairius savo srities specialistus – virtuvės šefus, dietologus, gyvūnų gerovės specialistus ir ilgamečius veganus!

Ar pasiryši savo augalinei kelionei? 

Prisijunk: Norigali.lt

bendradarbiavimas
su verslais

Augalinis maistas – tendencija, sparčiai transformuojanti maisto pramonę. Pasaulyje auganti augalinių produktų pasiūla atkeliauja ir į Lietuvą. Vis daugiau verslų susidomi alternatyvių produktų gamybos arba importavimo galimybėmis. 

Ar ir Jūsų atstovaujama įmonė tiki, kad augalinis maistas – ateitis? O gal norėtumėte įsivesti daugiau tvarių produktų savo asortimente, bet nežinote nuo ko pradėti? 

Bendraujame ir bendradarbiaujame su verslais, padedame jiems pasiekti tikslinę auditoriją, kuriame bendrus augalinį maistą populiarinančius projektus.

Susisiekite [email protected], pakalbėkime apie Jūsų planus, galimybes ir mūsų galimą pagalbą.