Tekstų kūrėjų socialiniams tinklams

2023-10-23

Pasakyti norime tiek daug, o rankų, verčiančių informaciją ir idėjas tekstu – trūksta. Todėl ieškome žmonių, kurie norėtų jungtis į mūsų komunikacijos savanorių komandą ir padėtų mums rašyti tekstus socialiniams tinklams. Temos varijuoja tarp maisto inovacijų, aplinkosaugos, gyvūnų, sveikatos, virtuvės reikalų ar augalinių restoranų apžvalgų (viskas, be abejonės, augalinės mitybos kontekste).

Ar norėtumėte prisidėti prie augalinės mitybos populiarinimo bei tapti organizacijos Gyvi Gali dalimi?

Ką veiksite?

  • Rašysite tekstus organizacijos Gyvi Gali, taip pat jos kampanijų – Nori Gali bei Čia Gali – socialinių tinklų paskyroms.
  • Generuosite idėjas, kaip įdomiau ir patraukliau pateikti turinį skaitytojams.
  • Galvosite ir siūlysite temas turiniui.
  • Dalyvausite savanorių komandos skambučiuose.

Norėtume, kad:

  • Turėtumėte bent minimalios patirties su vienu/keletu iš šių: komunikacija, socialiniais tinklais, tekstų rašymu. Arba turėtumėte žinių, susijusių su sveika mityba, ekologija/aplinkosauga, žurnalistika, kulinarija/gastronomija, alternatyviaisias baltymais.
  • Gebėtumėte rašyti tekstus gramatiškai taisyklinga bei stilistiškai turtinga lietuvių kalba.
  • Galėtumėte skirti ~30 min. laiko kassavaitiniams komunikacijos komandos skambučiams, vykstantiems trečiadieniais, nuo 17 30 (skambučio diena gali keistis, jei didžiajai daliai savanorių trečiadienis bus netinkamas).
  • Per mėnesį galėtumėte skirti laiko parengti bent 2 neilgus (iki 120 žodžių) tekstus soc. tinklams.
    Būtumėte linkęs/-usi ilgalaikei savanorystei.

Ką suteikiame?

Prisijungusius savanorius apmokome, padedame lavinti jų tekstų rašymo įgūdžius. Taip pat dalinamės sukauptomis žiniomis bei įžvalgomis apie augalinį ir gyvūnų teisių judėjimą. Galime parašyti rekomendacinius laiškus darbdaviams, universitetams ir pan.

Savanorystė Gyvi Gali – puiki proga užsiimti prasminga veikla, padedančia kurti sveikesnę, švaresnę aplinką žmonėms ir mažinančią gyvūnų kentėjimą. Ir visa tai palaikančioje bendraminčių komandoje.

Savanorystė vyksta nuotoliniu būdu.

Susidomėjote?

Kviečiame užpildyti savanorio anketą. Su kandidatais susisieksime el. paštu atsiųsdami užduotį. Jei turite klausimų – parašykite mums į info@gyvigali.lt

Apie organizaciją

GYVI GALI – vienintelė nevyriausybinė organizacija Lietuvoje, siekianti, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviai ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Patirties ir įkvėpimo semiamės ir iš tarptautinės judėjimo bendruomenės, esame European Vegetarian Union nariai. Taip pat nuolatos palaikome ryšius su kitų šalių organizacijomis, kurios siekia tokių pačių tikslų.

Komanda

Organizacija buria bendraminčius – darbuotojus ir savanorius – jautrius fermose laikomų gyvūnų išnaudojimui, besikeičiančiai gamtai ir, žinoma, žmogui. Tvirtą užnugarį komandai suteikia ambicingi valdybos nariai, sukaupę ilgametę patirtį gyvūnų teisių judėjimo, lėšų pritraukimo, komunikacijos, verslo ir kitose srityse. Tuo tarpu aiškią kryptį visai bendruomenei rodo stiprus vertybinis kompasas – palaikymas bei efektyvių ir tvarių pokyčių siekis.

Paieška finansuojama projekto „NVO „Gyvi gali“ institucinis stiprinimas“ lėšomis iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Success message!
Warning message!
Error message!