Facebook grupės moderatorių

2023-11-20

Mėgstate dalintis informacija bendruomenėje? Padėti rasti atsakymus, kurti turiniu turtingą ir pozityvią apsikeitimo žiniomis kultūrą?

Prisijunkite prie kampanijos NORI GALI augalinių atradimų grupės moderatorių! 

GYVI GALI – vienintelė organizacija Lietuvoje, siekianti, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam. Šį procesą matome kompleksiškai ir pokyčių siekiame savo veiklą vykdydami trimis pagrindinėmis kryptimis: edukuodami visuomenę, bendradarbiaudami su verslais bei skatindami pokyčius instituciniame lygmenyje. Tarpusavyje glaudžiai susijusios ir viena kitą papildančios veiklos kryptys leidžia mums dirbti efektyviai ir formuoti tvirtus bei ilgalaikius augalinio judėjimo pamatus.

Vienas iš bendruomeniškiausių būdų prisidėti prie visuomenės edukavimo veiklų –  padėti administruoti organizacijos vykdomos kampanijos NORI GALI dalyvių Facebook grupę.

Per paskutiniuosius dvejus metus į 22 dienas trunkantį NORI GALI augalinės mitybos iššūkį užsiregistravo daugiau nei 15 tūkst. dalyvių. Nemokamos programos dalyviai įtraukiami kasdien siunčiamų naujienlaiškių ir aktyvios augalinių atradimų grupės pagrindu, kur visapusiškai susipažįsta su kruopščiai atrinkta ir patikima informacija apie augalinę mitybą. 

Viena svarbiausių kampanijos dalyvių susitikimo ir apsikeitimo žiniomis erdvė – NORI GALI augalinių atradimų grupė.  

Savanorio atsakomybės

Savanorių komanda turės sekti grupės veiklą, stebėti, kad įrašuose ir komentaruose būtų bendraujama pagarbiai, o įrašų turinys atitiktų grupės taisykles. Taip pat savanoriai turės įsitraukti į diskusijas, atsakydami į dalyviams iškilusius klausimus bei patys publikuodami įrašus (prieš startuojant atsinaujinusiai kampanijai, pasitarsime ir pasiskirstysime temas).

Kokių įgūdžių ir savybių ieškome?

Ieškome atsakingų, pagarbių ir naujai informacijai atvirų savanorių, kurie domėtųsi maisto gaminimo temomis bei būtų asmeniškai susipažinę su augaline mityba ir todėl gebėtų turiningai atsakyti į įvairius programos dalyviams iškylančius klausimus. Taip pat kandidatai turėtų mokėti naudotis socialinių tinklų platforma Facebook.

Pirmenybę teiksime ilgalaike savanoryste suinteresuotiems kandidatams. 

Kiek laiko užims savanorystė?

Nors užsiregistruoti į NORI GALI augalinės mitybos iššūkį kviečiame ištisus metus, paprastai daugiausiai dalyvių susidomėjimo programa sulaukia sausį – tuo metu visame pasaulyje organizuojamos ir kitos augalinės mitybos populiarinimo kampanijos Veganuary iniciatyvos. 

Gruodžio pabaigoje ir visą sausio mėnesį tikimės, kad savanoriai galės prisijungti į kiekvieną pirmadienį 17:30–18:00 val. vykstančius komandos skambučius (savanorystė vyksta nuotoliu). Vėliau komandos susitikimai bus organizuojami rečiau (bendru nutarimu, pagal poreikį). 

Startavus kampanijai, aktyviam įsitraukimui grupėje savanoriai turės skirti mažiausiai pusę valandos per dieną. Šį laiką galima susiplanuoti bet kuriuo sau patogiu dienos metu. Kampanijai įsibėgėjus (vasario–lapkričio mėnesiais) iš savanorių bus tikimasi mažiausiai 1,5 valandos įsitraukimo per savaitę. 

Savanorystės nauda

Savanorystė organizacijoje GYVI GALI – unikali galimybė užmegzti ryšį su bendruomene ir užsiimti prasminga veikla, padedančia kurti sveikesnę ir švaresnę aplinką bei mažinančią gyvūnų kentėjimą. 

Ir visa tai – palaikančioje bendraminčių komandoje! Nuolat dalinamės vertinga informacija bei įžvalgomis apie augalinį judėjimą. Aktyviai įsitraukusiems savanoriams suteikiame žinių, susijusių su turinio moderavimo, komunikacijos ir advokacijos pagrindais. 

Pagal poreikį savanoriai taip pat gali kreiptis dėl darbdaviams ir universitetams skirtų rekomendacijų.

Startas

Gruodžio 11 d. (įvadinis komandos skambutis)

Susidomėjote?

Papasakokite apie save, iki lapkričio 29 d. užpildydami savanorio anketą.

Kitais klausimais kreipkitės į kampanijos koordinatorę Austėją: austeja@gyvigali.lt 

* * *

Savanorių paieška finansuojama projekto „NVO „Gyvi gali“ institucinis stiprinimas“ lėšomis iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Success message!
Warning message!
Error message!