Valgomų ir gyvūnams draugiškų dovanų gidas

2022-12-16

Kaip neprašauti ir nenupirkti nereikalingos kalėdinės dovanos? Beveik visada atsakymas yra vienas – augalinės valgomos dovanos! Kai jos pagamintos lietuvių kūrėjų – dovanoti ir gauti tokias yra dar maloniau. Kviečiame pasidairyti po „Gyvi gali“ siūlomas gyvūnams draugiškas lietuviškas dovanų idėjas.

Jei tarp artimųjų yra klasikos mėgėjų, jiems neabejotinai patiks Ach rankų darbo veganiškų šokoladų kolekcijos ir kava bei arbata be kofeino iš Dvaro kavos. O gal pažįstate smaližių, mėgstančių kabinti riešutų sviestą tiesiai iš stiklainiuko? Tuomet pasižvalgykite po Sviestas Sviestuotas, šiais metais jie siūlo itin gardžius dovanų rinkinius. 

Jei norisi įteikti ką nors žaismingo ir originalaus, ledinukai TUTU yra puikiausias pasirinkimas. O gal pažįstate, kas yra pasiilgęs spalvų ir skonių, tuomet šaltyje džiovintos uogos ir vaisiai Summer.lt nuneš Jus į vasaros prisiminimus. Išskirtine dovana gurmanams gali tapti Acala kombucha, kuri taip pat papuoš Jūsų šventinį stalą.

Besidomintiems sveika gyvensena, kviečiame apsilankyti Sotukai.lt – tai vieno kąsnio maistingi užkandukai. O jei pirkdami dovaną norite paremti socialinį verslą, būtinai užsukite  ir išsirinkite dovanų dėžučių (yra ir veganiškų), kurias paruošė Pirmas blynas

Branginantiems laiką su artimaisiais, augalinio maisto restoranas Rosehip Vegan Bistro, veganiška desertinė Chaika ir veganiška kavinė Vieta siūlo dovanų kuponus.

Na, o jei nesate tikri dėl valgomos dovanos, siūlome padovanoti paramą. Dalį dovanoms skirtų pajamų paaukokite nuo karo Ukrainoje kenčiantiems žmonėms ar gyvūnams. Taip pat kviečiame paaukoti organizacijoms, kurios yra artimos vertybiškai Jums ar Jūsų artimajam. Jei Jums rūpi gyvūnų gerovės, aplinkosaugos bei augalinės mitybos temos, kviečiame paremti mus.

Tikimės, dovanų paieškos taps Jūsų malonia Kalėdų laukimo dalimi!

Success message!
Warning message!
Error message!