Augaliniai pasižadėjimai kitiems metams

2022-12-28

Naujieji Metai jau čia pat! Daugelis iš mūsų mąstome apie naujametinių pasižadėjimų sąrašą. Galbūt norite numesti kelis kilogramus, kad tilptumėte į savo mėgstamus džinsus, o gal labiau prisidėti kuriant tvaresnę aplinką. Tokiu atveju siūlome į savo sąrašą įtraukti pasižadėjimą – maitintis augaliniu maistu! Pateikiame 10 nedidelių žingsnių augališkesnės mitybos link:

  1. Ženkite vieną žingsnį vienu metu. Pavyzdžiui, pirmąją savaitę į racioną įtraukite augalinį pieną. Kitą savaitę mėsą lėkštėje keiskite augaliniais baltymais.
  2. Kiekvieną savaitę išbandykite bent vieną naują augalinį receptą tam, kad sukauptumėte jūsų mėgstamų patiekalų rezervą. Idėjų semtis visada galite čia.
  3. Atlikite šaldytuvo ir virtuvės spintelių reviziją. Įsigykite augaliniams patiekalams reikalingų produktų. Turėdami pagrindinius ingredientus po ranka, būsite visada pasiruošę pagaminti ką nors augalinio.
  4. Atraskite prekybos vietas, kuriose galite įsigyti veganiškų maisto produktų.
  5. Prisijunkite prie veganų grupės internete arba ieškokite bendraminčių asmeniškai. Nepatikėsite, bet aplinkos palaikymas įkvepia!
  6.  Rengdami šventes gaminkite augalinius patiekalus. Jei einate į šventę ar susitikimą – atsineškite savo patiekalą. Taip įkvėpsite kitus, parodydami, kad augalinė mityba yra nepaprastai skani.
  7. Valgant mieste rinkitės tik augalinius patiekalus. Jei nesate tikri, kokius veganiškus pasirinkimus siūlo restoranas, paklauskite jų. Nustebsite, kiek ne veganiškų patiekalų galima paversti augaliniais! Na, o augalinį maistą tiekiančias vietas atrasti padės kampanija ČIA GALI.
  8. Įsitikinkite, kad gaunate reikalingų maistinių medžiagų, ypač vitamino B12, vitamino D ir geležies.
  9. Apsvarstykite galimybę skirti reguliarią paramą mums. Kartu siekime, kad skanus, palankus gyvūnams, tvarus ir sveikas augalinis maistas būtų be kliūčių prieinamas kiekvienam! https://gyvigali.lt/paremkite/
  10. Tapkite mūsų organizuojamos augalinės programos NORI GALI dalyviais. Užpildykite registracijos formą https://norigali.lt/ ir 22 dienas gaukite naujienlaiškius su patarimais, receptais ir kita naudinga informacija, padėsiančia žengti augalinių įpročių keliu. Visa tai nemokamai!


Ir atminkite: kiekvienas mažas žingsnis yra didelis pokytis. 
Mėgaukitės procesu!

Success message!
Warning message!
Error message!