GYVI GALI šventinių dovanų gidas

2023-12-12

Dovanų pirkimo maratonas kai kuriems tik įsibėgėja. Vieniems šis metas kelia stresą, antriems nesinori eilinį kartą pirkti dušo gelio, o treti ieško biudžetui palankių sprendimų. GYVI GALI komanda linki ramaus šventinio laikotarpio, todėl paruošė visų norus atliepiantį tvarių, naudingų, draugiškų aplinkai ir kišenei dovanų gidą. Dalinamės keliais patarimais, kaip pasimėgauti šventiniu procesu:

1. Sukurkite rinkinius „pasigamink pats“

Surinkite kraitelį savo nuožiūra, pavyzdžiui, maistingų augalinių pusryčių rinkinį: mielas stiklainiukas, avižos, augalinis proteinas, cinamonas, kakava, klevų sirupas ar riešutų sviestas. Tokia dovana bus tikrai greitai panaudota nuolat skubančio draugo ar kolegos!   

2. Dovanas rinkitės internetu

Taip sutaupysite laiko ir visai nesvarbu, kuriame Lietuvos krašte esate – pristatymas į paštomatą ar į namus pasiekiamas kone kiekvienam. Tik nepamirškite, jog šiuo metu kurjeriai ir Kalėdų senelio elfai intensyviai zuja, tad įsitikinkite, ar prekės pasieks Jus laiku.

3. Dovanokite pasimatymus

 • Kvieskite namiškius ar draugus jaukiam pokalbiui prie arbatos puodelio. Siūlome neapsiriboti tik savo miestu, o keliauti atrasti mūsų augalinius draugus-kavines visoje Lietuvoje. Juos rasite šiame sąraše.
 • Rinkitės vietines degustacijas, pavyzdžiui, Vilniuje dalyvaukite arbatos Yugen Tea ar pasaulio kavų Crooked Nose & Coffee Stories ragavimuose.

4. Rinkitės dovaną pagal nustatytą biudžetą.

Tikime, jog šaunioms dovanoms nebūtina ištuštinti kišenių. GYVI GALI bendruomenės nariai dalijasi rekomendacijomis pagal skirtingus kainų rėžius:

 • Dovanų idėjos iki 10 eurų:
 • Dovanų idėjos iki 20 eurų:
  • „Supermaisto“ karamelinės chai lattės gėrimas arba adaptogeninis karštas šokoladas iš Daily Spoon;
  • Probiotikų gėrimo koncentratai geram virškinimui iš Bifido arba Raido; Vitaminai ir maisto papildai iš Sapiens: augaliniai guminukai geresniam miegui ar nervų sistemai stiprinti;
  • Rinkinys vandens kefyrui gaminti iš Tealure (taip pat turi ir gardžios kombuchos);
  • Juodojo šokolado rinkinysLivin;
  • Kokybiškas įvairių sėklų aliejų rinkinys, kanapių sėklų baltymai arba kanapių arbata iš mažo lietuviško ūkio Jorus.
 • Dovanų idėjos  iki 30 eurų:
  • Tvarios dovanos virtuveiNula: daugkartinio naudojimo maišelis, pietų dėžutė, gertuvė ar daugkartinė maisto drobė;
  • Šventinis Kombuchos rinkinys iš Tealure;
  • Skubantiems, neturintiems laiko pavalgyti, bet norintiems būti sveikiems Startuper’s Smoothies rinkinukas.
 • Dovanų idėjos iki 50 eurų:

5. Nenuvertinkite dovanų kuponų

Tai paskutinės minutės unikalus ir tinkamas kiekvienai progai pasiūlymas. Išrinkite dovanų kuponą pasirinktai sumai įsigyti augalinių Azijos produktų iš Miso Gero, saldumynųVeggo, sultingų vaisių iš Mangų Mangas, riešutų atsargoms papildyti iš Riešutai Jums, itin aukštos kokybės tyram alyvuogių aliejui išsirinkti iš Graikas.lt ar Visi gurmanai.

6. Paremkite vietinius verslus bei iniciatyvas

Šventės yra puikus metas paremti smulkiuosius Lietuvos verslus, todėl neatsitiktinai parinkome rekomendacijas. Taip pat rekomenduojame atrasti bei dažniau užsukti į socialiai atsakingas vietas tokias kaip Pirmas blynas (turi ne tik augalinių blynų, bet ir augalinių vaflių bei triufelių!). Be to, dalį dovanoms skirtų pajamų galite paaukoti nuo karo kenčiantiems žmonėms ar gyvūnų prieglaudoms. Kviečiame paaukoti organizacijoms, kurios yra artimos vertybiškai Jums ar Jūsų artimajam. Jei Jums rūpi gyvūnų gerovės, aplinkosaugos bei augalinės mitybos temos, kviečiame paremti mus!

***

Linkime dovanoti naudingus, draugiškus aplinkai įspūdžius, o svarbiausia – nepasiduoti šventiniam šurmuliui ir pasimėgauti šiuo magišku momentu!

Success message!
Warning message!
Error message!