Tvarūs kalėdinių dovanų pasirinkimai

2021-12-13

Kas gali būti geriau už apgalvotą, jaukią dovaną? Dovana, kuri dar ir draugiška gyvūnams!

Gauti ir dovanoti tokias – vienas malonumas. Jei tebeieškote, kuo nudžiuginti artimuosius švenčių proga, pasinaudokite „Gyvi gali“ siūlomomis idėjomis.

Valgomos dovanos

Tikriausiai sutiksite, jog vienas svarbiausių dovanos elementų – jausmas, kurį ji suteikia. Galbūt norite brangiam žmogui įpūsti vaikiško nerūpestingumo? Tuomet Jūsų dėmesio verti žaismingi augaliniai Tu Tu ledinukai. O gal siekiate žiemiško jaukumo? Būtinai pasidairykite po Pura Vida rūšinės kakavos bei Ach rankų darbo veganiškų šokoladų kolekcijas.  

Keliaujantiems į svečius rekomenduojame užsisakyti vaišių iš Holigans. Čia rasite platų augalinių tortų, sausainių bei kitų desertų pasirinkimą. Tikrai neprašausite ir su ikoniškuoju Panettone, kurio veganišką versiją galite įsigyti Bottlery.

Šaltasis sezonas neatsiejamas nuo gėrybių stiklainiuose. Ir mes ne apie uogienes! Nustebinkite artimuosius padovanoję korėjietišką Delta mityba kimči. O jei taikote į smaližių gretas, užmeskite akį į Sviesto sviestuoto riešutų kremus.

Kuponai

Laikas su šeima ar draugais mėgstamoje kavinėje ypač maloni patirtis. Padovanokite ją! 

Kuponus siūlo trys mūsų pamiltos ir laiko patikrintos vietos. Tai augalinio maisto rojus Rosehip Vegan Bistro, veganiška desertinė Chaika ir vegetariška (beveik veganiška) kavinė Vieta.

Kita

Išliekamąją vertę turinčių dovanų kategorijoje, be abejonės, lyderiauja knygos. Gyvūnų teisėmis besidomintiems patiks Gyvūnų išlaisvinimas arba Laiškai sūnui vegetarui, o gaminti mėgstantiems – Veganai savaitę.

Tvarios gyvensenos šalininkai apsidžiaugs gavę daugkartinių, iš antrinės tekstilės pasiūtų maišelių rinkinį. Tokį rasite Žalia žinutė internetinėje krautuvėlėje.

Dar viena prasmingos dovanos idėja – parama! Rinkitės organizacijas, kurios vertybiškai artimos Jums brangiam žmogui. Jei rezonuoja gyvūnų gerovės, augalinės mitybos ar aplinkosaugos temos, galite paremti mus.

 

Pabaigai norisi priminti, jog dovanos tėra simboliai. Bendravimas ir laikas kartu teišlieka svarbiausia šventinio laikotarpio dalimi. To Jums ir linkime!

Success message!
Warning message!
Error message!